ערב ראש השנה, תשע"ט, דקות ספורות לפני שאנו נצבים על דוכן הנידונים, לפני שיכריעו עלינו ועל ילדינו, הורינו, אחינו, לחיים או ח"ו להיפך, לבריאות או חלילה.. ניתנת לנו אפשרות לפדות את עצמינו, לשנות את כל המאזן שלנו, להפוך את כל גורל עתידנו לטוב יותר...


"בעניין סגולת הפדיון, וכו', וְצָרִיך לִרְאוֹת שלּא יִהְיֶה קַמְצָן שֶלּא יִשׁאֵר אֶצְלוֹ דִינִין, וְלָזֶה צָרִיך חָכְמָה יְתֵרָה לָדַעַת כַמָה זֶה צָרִיך לִתֵן שֶלּא יִשָאֵר אֶצְלוֹ דִינִין", [ליקוטי מוהרן ק"פ].


"אָמַר שטּוֹב מְאד לִתן בכָל עֵת עַל פּדְיוֹנוֹת, וְאָמַר שאִלּוּ הָיָה לוֹ אִישׁ צַדּיק שיהְיֶה ראוּי לַעֲשׂוֹת לוֹ פִדְיוֹן, הָיָה נוֹתֵן לוֹ עַל פִּדְיוֹן בּכָל יוֹם ובְכָל עֵת, וְדִבר מִזה הַרבה כִּי פדְיוֹנוֹת הֵם דָבָר גָדוֹל מְאד, [חיי מוהרן תקל"ט].

"כשמביאים הפדיון צריכים לידע באיזה בית דין דנים אותו, ואני יודע כל הכ"ד בתי דינים, ואני יכול לעשות ערעור מבית דין לבית דין עד העשרים וארבע בתי דינים", [שבחי הר"ן קע"ה].


וודאי, וודאי שמועיל ביותר לנפש כשהפדיון הולך כולו! למטרות קדושה, למוסדות שפועלים מסביב למעגל השנה להפצת אורו של רבינו הקדוש, לקירוב כל חלקי העם, והחזרת רבים מעם ישראל בתשובה, ולמטרה נעלה כזו הולך כסף הפדיון!!

הפידיון יערך בערב ראש השנה ע"י מורנו הרב שליט"א סמוך ונראה לציונו הקדוש של רבנו נחמן מברסלב זי"ע

המקום המסוגל ביותר! בזמן המסוגל ביותר!

* ניתן להעביר פדיון נפש עד יום רביעי - ערב ראש השנה - בשעה 11:00.


למסירת פדיון השאר פרטיך ותועבר לדף תרומה:
[contact-form-7 id="3022" title="פדיון נפש"]
* התרומה מוכרת לצרכי מס. קרן בוני חיי עולם (ע.ר. 580357986) עמותה ללא מטרות רווח בעלת אישור סעיף 46